Konkurs z języka angielskiego

08.03.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu odbył się XIX Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego.

Turniej miał na celu sprawdzenie umiejętności zdobytych przez uczniów, motywowanie ich do samodzielnej pracy nad doskonaleniem i rozwijaniem różnych sprawności językowych oraz promowanie nauki języka angielskiego.

W tegorocznej edycji uczestniczyło 98 uczniów z terenu trzech powiatów: wieluńskiego, pajęczańskiego i sieradzkiego.

Uczniowie rozwiązywali testy zaopiniowane przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu.

Dnia 15.03.2019r odbyło się uroczyste podsumowanie  konkursu.  Naszą szkołe rezprezentowało trzech uczniów klasy VIII. Największy sukces odnióśł Miłosz Bienias, który zdobył II miejsce. Na piątej pozycji uplasowała się Maria Żarnowska a Gabriela Pakuła na miejscu 13. To bardzo duży sukces naszych uczniów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć w nauce języka angielskiego.