Dzień Dziecka na Rancho Mileniówka

1 czerwca dzieci na całym świecie obchodzą swoje święto dlatego też uczniowie klasy VI wraz z wychowawcą postanowili spędzić ten czas aktywnie i  2 czerwca wyruszyli na wycieczke rowerową . Uroczystości towarzyszyła wspaniała, słoneczna pogoda, która zachęcała do wesołej zabawy.

W piękny, piątkowy poranek wyruszyliśmy rowerem na Rancho Mileniówka. Na początek drogą prowadzącą przez wieś, gdzie uczniowie wykorzystali swoja wiedzę o znakach drogowych w praktyce. Póżniej jadąc drogą prowadzącą przez las podziwialiśmy piękno otaczającej przyrody. Na miejscu w gospodarstwie agroturystycznym uczniowie spędzili czas grając w piłkę plażową, gry planszowe i korzystali z placu zabaw. Na koniec pobytu wspólnie zjedliśmy kiełbaski z ogniska i ruszyliśmy w droge powrotną. Zmęczenia ale pełni wrażeń bezpiecznie dotarliśmy do szkoły.

Z pewnością nie jest to nasza ostatnia wyprawa rowerowa.