SUKCES NASZEJ UCZENNICY

20.02.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu odbył się XVIII Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego.

Turniej miał na celu sprawdzenie umiejętności zdobytych przez uczniów, motywowanie ich do samodzielnej pracy nad doskonaleniem i rozwijaniem różnych sprawności językowych oraz promowanie nauki języka angielskiego.

W tegorocznej edycji uczestniczyło 86 uczniów (21 uczniów - poziom podstawowy kl. VII,

29 uczniów - poziom średnio zaawansowany, 36 uczniów - poziom zaawansowany). Udział w konkursie zgłosiło 10 szkół podstawowych z terenu trzech powiatów: wieluńskiego, pajęczańskiego i sieradzkiego.

Uczniowie rozwiązywali testy zaopiniowane przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu.

Dnia 20.03.2018 r odbyło się uroczyste podsumowanie  konkursu. Uczennica klasy III Publicznego Gimnazjum w ZSS w Dzietrznikach -Julia Raduckazdobyła II miejsce na poziomie  III - zaawansowanym. To ogromny sukces uczennicy.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych tak spektakularnych osiągnięć w nauce języka angielskiego. Opiekun uczennicy - p. Aneta Maksymowicz – Zając.